Najczęściej zadawane pytania

Zawsze, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży lub najmie, wyróżnieniu swojej oferty i uzyskaniu za nią jak najwyższej kwoty. 

Koszt home stagingu to inwestycja o wiele niższa niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości, która czeka Cię, jeśli go nie przeprowadzisz, a nieruchomość nie zdobędzie od razu zainteresowania na rynku. Home staging to z założenia inwestycja niskokosztowa, dopasowana do Twojego budżetu, ale dająca maksimum rezultatu. Zdobywasz większe zainteresowanie ze strony klientów (większa ilość zapytań oraz wizyt), przeprowadzasz szybszą sprzedaż/najem bez konieczności obniżania ceny, więc oszczędzasz i czas, i pieniądze.

Cena usługi zależy od wielu czynników m.in. metrażu i stanu nieruchomości, ilości pomieszczeń itp., a przede wszystkim od zakresu prac i usług jakie ustalimy. W odpowiedzi na Twojego maila lub telefon, prześlę krótki formularz, na podstawie którego będę w stanie wstępnie oszacować orientacyjną kwotę za realizację. Ostateczną kwotę przedstawiam po szczegółowym ustaleniu zakresu prac.

NOVO Home Staging to nie tylko piękne wnętrza, ale także znajomość rynku nieruchomości i narzędzi marketingowych. W swojej pracy kieruję się zasadą: jak największy zysk z transakcji, jak najkrótszy czas realizacji, jak najniższy budżet realizacji, dzięki czemu pomagam moim klientom osiągać zamierzone przez nich cele.

Wystarczy, że zachowasz otwarty umysł na moje podpowiedzi Pamiętaj, że podczas konsultacji nie oceniam tego jak mieszkasz, ani jaki masz gust, a jedynie zastanawiam się, co należy zrobić, żeby Twoja nieruchomość zaprezentowała się najlepiej jak to możliwe i w krótkim czasie przyniosła Ci zysk jakiego oczekujesz. Aby konsultacja przebiegła sprawnie i z jak najlepszym efektem, pomocne będzie przesłanie mi wcześniej zdjęć, nagrań wideo i rzutu nieruchomości, jeśli nim dysponujesz.

Do tego momentu wszelkie prace remontowe powinny być zakończone, a nieruchomość gruntownie posprzątana, tak aby nic nie zaburzyło efektu końcowego widocznego na zdjęciach.

Jeśli nie chcesz, nie musisz. Posiadam swój własny, obszerny magazyn dodatków, który pozwala mi na stworzenie fantastycznego wnętrza w każdej nieruchomości. Dodatki udostępniam na okres 1 miesiąca, dłuższy najem możliwy jest za dodatkową opłatą.

Spokojnie, zajmę się wszystkim i zadbam o najlepsze efekty, a Ty w tym czasie możesz zająć się robieniem tego co lubisz. 

Oczywiście. NOVO Home Staging wystawia faktury VAT.