home / blog / artykuł na Homify.fr

Projekt NOVO Home Staging w artykule serwisu o wnętrzach Homify.fr

Szukasz inspiracji jak urządzić sypialnię dla pary? 

Wnętrze, w którym wykonaliśmy home staging jako jedna z inspiracji w artykule o pomysłach na sypialnię dla par.

 

Home Staging łóżko sypialnia plakat z kawą

17 kwietnia we francuskim serwisie internetowym Homify.fr, poświęconemu architektom i projektantom wnętrz ukazał się artykuł na temat 12 pomysłów na zaaranżowanie sypialni dla młodej pary. Do zilustrowania treści artykułu wybrano m.in. zdjęcia z naszej realizacji Al. Sybiraków, która została ukończona pod koniec stycznia 2022 roku. Artykuł dostępny jest pod tym linkiem.

W ramach tej realizacji NOVO Home Staging odpowiedzialne było nie tylko za home staging, ale również za projekt wnętrza oraz całościowy nadzór nad realizacją. 43 metrowe mieszkanie w Legionowie zostało przeznaczone przez inwestora na najem długoterminowy i kierowane było do młodej pary lub singla. Z informacji uzyskanych od inwestora, nieruchomość już dwukrotnie znalazła najemców w czasie krótszym niż jeden dzień od wystawienia ogłoszenia na portalu OLX, generując bardzo duże zainteresowanie wśród potencjalnych najemców.

Autorem sesji zdjęciowej tego projektu jest Mikołaj Dąbrowski, a jej efekty można znaleźć na naszej stronie w zakładce realizacje.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu nieruchomości do najmu i chciałbyś skorzystać z pomocy profesjonalnego home stagera, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą NOVO Home Staging.

Home Staging artykuł sypialnia dla par

podziel się tym z innymi

Uśmiechnięta home stager warszawa stoi na tle ściany z freskami, myśli o home stagingu i stylizacji wnętrz

Nazywam się Magda Copija. Moją pasją jest tworzenie wnętrz na NOVO.

Jestem home stagerką i stylistką wnętrz. Pomagam moim klientom szybko oraz skutecznie sprzedawać i wynajmować ich nieruchomości. 

Wydobywam potencjał wnętrz, podkreślam ich zalety, aranżuję na nowo, podnosząc w ten sposób ich wartość i atrakcyjność na rynku nieruchomości. Tworzę miejsca, które szybko stają się czyimś nowym domem.

Dzięki połączeniu wiedzy na temat aranżacji wnętrz i rynku nieruchomości mogę skutecznie wspierać moich klientów w osiąganiu ich celów. Z moją pomocą sprzedają i wynajmują swoje nieruchomości szybciej i z większym zyskiem. 

Serdecznie zapraszam do współpracy agentów nieruchomości, inwestorów i osoby prywatne z Warszawy, Legionowa i okolic.